Home / Artykuły

Rajd

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja niepodległościowego ,,Rajdu Kampinoskiego - Misja Kampinos''. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Informacja

W związku z organizacją szkolenia nt. warunków i sposobów realizacji oraz rozliczania projektów w dniu 21 września 2017 r. (czwartek) Biuro Stowarzyszenie "Między Wisłą a Kampinosem" będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy!

Warsztaty

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dot. Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2014-2020, budowy marki lokalnej a także monitoringu i ewaluacji wdrażania LSR.
Warsztaty poprowadzi Pani Olga Gałek.

Szkolenie 10 października 2017

Serdecznie zapraszamy na szkolenie nt. warunków i sposobów realizacji oraz rozliczania projektów. Szkolenie poprowadzi Pani Marzena Cieślak – ekspert ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020.

Szkolenie 21.09.2017 r.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie nt. warunków i sposobów realizacji oraz rozliczania projektów. Szkolenie poprowadzi Pani Marzena Cieślak - ekspert ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020.

Szkolenie dla Wnioskodawców z naboru 1/2017 i 2/2017 (dla osób podejmujących oraz rozwijających działalność gospodarczą)!

Informacja o wyniku naboru

Informuję, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko w terminie wskazanym w ogłoszeniu o naborze została złożona jedna oferta, która nie spełnia wszystkich wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu.

Ogłoszenie

ZARZĄD STOWARZYSZENIA ,,MIĘDZY WISŁĄ A KAMPINOSEM''
z siedzibą w Czosnowie ul. Gminna 6
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO:
GŁÓWNY KSIĘGOWY (1,0 etat)

Wystawa fotograficzna

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej pn. ,,Wisła – królowa polskich rzek’’ autorstwa Artura Tabora. Wystawa związana jest z podjętą przez Sejm uchwałą w sprawie ustanowienia roku 2017 – Rokiem Rzeki Wisły.

Koncert

12 sierpnia w Julinku odbędzie się koncert disco polo, organizowany przez POLO TV. Na scenie pojawią się najgorętsze gwiazdy i najpopularniejsze zespoły disco polo, które zaprezentują starannie wybrane przeboje.

Ankieta

Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety badającej jakość udzielonego doradztwa przez pracowników Stowarzyszenia ,,Między Wisłą a Kampinosem’’